Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Alex Čejka vyhrál letos už druhý Major

Alex Čejka není na profesionálních turnajích žádný začátečník. Dlouhé roky hrál European Tour a hlavně PGA Tour. Začátkem devadesátých let jsme ho přitom ještě mohli vidět na nižší Challenge Tour v Mariánských  Lázních, ale nakonec se rodák z Mariánských Lázní dostal na nejprestižnější PGA Tour.

Poslední roky nebyl příliš mnoho vidět i přesto, že v roce 2016 vydělal na PGA Tour více jak 1.5 milionu dolarů. Ale  od vítězství v Porto Ricu a dalších uběhlo už několik let. V prosinci loňského roku oslavil Čejka své padesáté narozeniny a ještě netušil co se stane.

Jako čerstvý padesátník má právo hrát turnaje pro seniory, které může hrát ten, kdo dovršil padesátý rok věku. Na prvním turnaji to ještě mezi seniory nebylo ono a skončil na děleném 38. místě. Ovšem co následovalo, bylo skvělé.

První Major vyhrál o dva týdny později, kdy zvítězil v napjatém turnaji  Regions Tradition. Takto skvělému výsledku předcházelo druhé místo o týden dříve na  Chubb Classic. Ale to pořád nebylo vše, co Čejka dokázal. Nakonec na svém pátém startu mezi veterány vyhrál druhý Major na KitchenAid Senior PGA Championship.

Vyrovnal tak rekord Jacka Niclause a navíc se stal vítězem Majoru na seniorském okruhu, který je mladší než vítěz PGA Championship na klasické PGA Tour, kde zvítězil Phil Mickelson, který je starší než Čejka.

Čejka si tak se ke svým historickým výhrám v hodnotě přes 12 milionů dolarů připsal za tři skvělé výsledky další zhruba milion dolarů. Tedy přes 20 milionů korun. Ale i to pro Čejku není o penězích ale spíš o tom, jak prestižní turnaje dokázal vyhrát. Gratulujeme a přejeme Alexovi, aby mu forma vydržela a ukázal nám co v něm ještě je.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190