Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Augusta. Luxus, ale také bída hned vedle The Masters

Lesk a bída kolem The Masters, Augusta

 

Většina lidí vidí město Augusta jako místo, kde se pořádá Major turnaj The Master, kde je načinčané hřiště plné okrasných rostlin, dokonalé trávy a vše je zahaleno do obalu soukromého místa. Nikoho by asi nenapadlo, jak to vypadá v opravdové Augustě, která sousedí s golfovým hřištěm Augusta National.

Sousedící čtvrti Harrisburg a Laney Walker odkud pochází například bývalý prezident klubu Hottie Johnson, který zde v třicátých letech dvacátého století žil. Také z těchto částí města pochází mnoho zaměstnanců klubu, kteří se o celé hřiště starají.

Ovšem divili byste se, v jakých podmínkách zde lidé žijí, oproti lesku turnajového týdne, kdy do města přijede deseti tisíce diváků a parkují svá auta, kde se dá. Za lístek na turnaj dáte i několik tisíc dolarů. Ovšem místní v těsné blízkostí tohoto úžasného hřiště žijí za pár dolarů. Už se nejedná o vymazlené domy a životní úroveň jakou nám ukazuje televize z turnaje The Masters.

Podívejte se na fotografie, které jsem našla na Google Street ukazující realitu života v okolí soukromého klubu Augusta National. Asi budete překvapeni, jak to tu vypadá.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security