Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Augusta. Luxus, ale také bída hned vedle The Masters

Lesk a bída kolem The Masters, Augusta

 

Většina lidí vidí město Augusta jako místo, kde se pořádá Major turnaj The Master, kde je načinčané hřiště plné okrasných rostlin, dokonalé trávy a vše je zahaleno do obalu soukromého místa. Nikoho by asi nenapadlo, jak to vypadá v opravdové Augustě, která sousedí s golfovým hřištěm Augusta National.

Sousedící čtvrti Harrisburg a Laney Walker odkud pochází například bývalý prezident klubu Hottie Johnson, který zde v třicátých letech dvacátého století žil. Také z těchto částí města pochází mnoho zaměstnanců klubu, kteří se o celé hřiště starají.

Ovšem divili byste se, v jakých podmínkách zde lidé žijí, oproti lesku turnajového týdne, kdy do města přijede deseti tisíce diváků a parkují svá auta, kde se dá. Za lístek na turnaj dáte i několik tisíc dolarů. Ovšem místní v těsné blízkostí tohoto úžasného hřiště žijí za pár dolarů. Už se nejedná o vymazlené domy a životní úroveň jakou nám ukazuje televize z turnaje The Masters.

Podívejte se na fotografie, které jsem našla na Google Street ukazující realitu života v okolí soukromého klubu Augusta National. Asi budete překvapeni, jak to tu vypadá.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

Chcete hrát levněji?Získejte náskok před ostatními golfisty.

Získejte náskok před ostatními golfisty díky nejnovějších slevách na golfovém portále BigTee.cz

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security