Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Golfové míče Titleist Pro V pro rok 2021

Titleist Pro V1 a Pro V1x v roce 2021

 

Titleist golfové míče jsou symbolem kvality a dokonalého pocitu ze hry. Když před rokem 2000 byly míče ještě pojmenovány  Tour Balata a Profesional, už to předurčovalo míče Titleist k velkému úspěchu. V roce 2000 byly představeny první míče Pro V1 a Pro V1x, kdy technologie pokročila dále a míče se rok od roku zlepšují.

Golfové míče se po roce 2003 staly pevnějšími a déle tak vydrží. Když jste v devadesátých letech minulého století tzv. topnuli míče, tak se na vás vzápětí usmíval (byl naseknutý od hole). Nyní míče vydrží mnohem delší dobu a nemusíte s nimi odehrát jen pár jamek.

Navíc Titleist se stal i velice oblíbenou značkou profesionálů již před mnoha desítkami let a je i nadále. S míči Titleist Pro V1 a Pro V1x hrají hráči jako Justin Thomas (Pro V1x), Adam Scott (Pro V1x), Tony Finau (Pro V1) and Cameron Smith (Pro V1x) a mnoho dalších.

Pro rok 2021 si firma připravila zcela nové míče, které budou v prodeji od 27. ledna 2021 a budou se vyznačovat mnohem propracovanějším designem a lepší aerodynamikou. Šéfové od Titleistu řekli, že míče Pro V1x poletí daleko výše do vzduchu, než tomu bylo u předchozích modelů a také budou mít mnohem více zpětné rotace po dopadu v okolí a na grýnech. Pro V1x bude mít čtyři vrstvy a dvě jádra, na rozdíl od třívrstvého Pro V1. Pro V1x bude také o něco tvrdší na pocit než Pro V1. U míče Pro V1 bude let míče nižší než u Pro V1x a bude mít měkčí povrch i pro pocit hráče.

Je tedy otázkou jestli pocítíme změnu oproti loňskému roku, nebo se míče budou chovat téměř totožně jako ty v minulosti. Já osobně jsem pocítila velkou změnu za posledních deset let hlavně v délce používaní míče a o něco delším letu díky tvrdšímu obalu. Jinak mi příjdou míče dost podobné jako předchozí modely.

Tyto míče jsou ideálním řešením pro profesionály či výkonnostní hráče. Nepohrdnou jimi zřejmě ani dobří amatéři. Pro začátečníky a mírně pokročilé bych doporučila raději míče Titleist AVX nebo Tour Soft, které vydrží mnohem delší dobu a nejsou cenově tak náročné jako řada Pro V.

Image by Pexels from Pixabay

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security