Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Golfové slevy po celý rok

Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete hrát golf, ale zdá se vám, že je to drahý sport? Pak se nemusíte bát. Golf již dávno není sportem pro vyvolené a je finančně srovnatelný s lyžováním, tenisem či cyklistikou. Dnes si můžete pořídit golfové hole v hodnotě slušných lyží nebo tenisové rakety.

Samozřejmě se může zdát, že některé poplatky jsou vyšší než u ostatních sportů, ale srovnejme si bězný den na sportovišti, kdy zaplatíte za golfové hřiště od 200 Kč a cena nemusí přesáhnout 1000 Kč. Když pojedete lyžovat do Špindlerova Mlýna, tak zaplatíte za den lyžování stejné peníze.

Golfové míčky seženete od 20 Kč a více prakticky nepotřebujete. Určitě doma najdete tričko s límečkem a nějaké kalhoty mimo džínsů. A i z tohoto důvodu jsme pro vás připravili projekt BigTee.cz, který nabízí zlevněné golfové balíčky, které jsou dostupné pro každého ať už se jedná o lekce golfu či golfové vybavení.

 

 

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security