Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Testovala jsem Driver Tisteist TSi. Opravdu funguje?

Titleist TSi driver opravdu funguje.

 

Téměř každý rok se setkáváme s reklamou na nové golfové hole a slyšíme ,jak jsou skvělé a mnohem lepší než ty loňské. Stejně tak tomu je u driverů, které jsou v nabídce téměř každé značky. Do boje s novými technologiemi se pustily firmy jako Titleist, Callaway či Taylor Made, které patří k absolutní špičce.

Tak jsem vyrazila do fitinkového centra zjistit, jestli reklama na Titleist TSi má pravdu nebo ne. S trochou skepse jsem vstoupila na odpaliště a vyzkoušela několik driverů. A nakonec přišlo na již zmiňovaný Titleist TSi 2.  Moje standardní švihová rychlost je kolem 105 mil v hodině a rychlost míče kolem 160 mil v hodině. S těmito hodnotami jsem normálně schopná s mým starým driverem 915 D3 zahrát dopadem zhruba 240 metrů. A tak jsem byla napnutá, jak to bude lítat s novým Titleistem TSi. Byla jsem celkem překvapená. Rychlost švihu se zvýšila zhruba o 5 mil v hodině a stejně tak jsem dosáhla přes 165 mil v hodině na rychlosti míče. Tento driver mi přidal zhruba 15-20 metrů kam míček doletěl.

Mohu tedy potvrdit, že nová technologie, kterou firma Titleist  konzultovala s NASA opravdu funguje. Letošní modely udělaly pokrok, který je znát i na středně výkonných hráčích. Dá se tak říci, že tento driver vám opravdu pomůže prodloužit odpaly a relativně zpřesnit. Samozřejmě to neznamená, že budete hrát hned jako Tiger Woods, ale přesto tento driver vřele doporučuji.

Celá recenze driveru TSi2 a TSi3 : recenzi jsem psala již před nějakou dobou, tak si jí neváhejte přečíst.

foto pixabay.com

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

Chcete hrát levněji?Získejte náskok před ostatními golfisty.

Získejte náskok před ostatními golfisty díky nejnovějších slevách na golfovém portále BigTee.cz

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security