Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

V ČGK hrajte ročně již za tisíc korun

V ČGK hrajte ročně již za tisíc korun

Mnoho začátečníků si nedokáže představit, co vše je třeba udělat proto, aby mohli poprvé vyjít na golfové hřiště a hlavně kolik to bude stát. Prvním krokem je začít. A proto je dobré vybrat si nějaký kurz pro začátečníky, kde se naučíte základy a získáte hráčské oprávnění pro hru na hřiště (HCP). Co je to HCP?

HCP je hrací hendikep, který získáte po závěrečné zkoušce s profesionálním trenérem. Je to vlastně vyjádření vaší výkonnosti a vy jako začátečník získáte základní hendikep 54, se kterým se začíná. Čím nižší HCP budete mít, znamená to, že tím lépe hrajete.

Následně budete potřeba vstoupit do golfové federace. To vám zařídí například ČGK (Český golfový klub), nebo jakýkoli jiný golfový klub registrovaný v golfové federaci. U ČGK získáte registraci za 1000,- Kč a slevu na greenfee na hřiště.

Vybrat si můžete také z balíčku golfových greenfee, které můžete využít na většině golfových hřišť v ČR. Ovšem jako začátek je cena 1000,- Kč velice dobrá. Většina golfových hřišť si účtuje od 2500,- Kč výše.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security