Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Zahrajte si golf na nejdražším hřišti USA

Jaké je nejdražší hřiště v USA?

 

Nejspíš každý z nás ví, kde je Las Vegas. Už asi méně lidí ví, co je za hotel MGM Grand. A už jen hrstka lidí ví, že pod tento resort patří golfové hřiště Shadow Creek, na kterém se odehrál první The Match mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem v roce 201, kdy řádil coronavirus.

 

Toto hřiště bylo dostavěno v roce 1990 a navrhl ho světoznámý architekt golfových hřišť Tom Fazio a náklady na stavbu nakonec přerostly 60 milionů dolarů. Ze začátku se jednalo o soukromé hřiště majitele hotelu MGM, kam si zval své známé a mnoho celebrit. Ale nakonec se z tohoto hřiště stalo hřiště veřejné a nyní si na něm můžete zahrát i vy.

Ale není to jen tak. Nejdříve se budete muset ubytovat v hotelu MGM Grand a následně si zaplatíte v sezóně neuvěřitelných 1000 dolarů za jednu hru. To je více jak tisíc korun za jednu jamku. Ale budete mít možnost hrát na hřišti, které je na pátém místě mezi nejlepšími veřejnými hřišti v USA a obecně v 25 nejlepších hřištích USA.

Hrálo se zde i několik profesionálních turnajů jako CJ Cup od PGA Tour v říjnu 2020, nebo také Bank of Hope Match Play v rámci ženské LPGA.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security