Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Základní otázky a odpovědi pro zákazníky. Co by vás mohlo zajímat.

Registrace – upozornění

Pokud se chcete registrovat, prosím klikněte na tlačítko REGISTRACE v pravém horním rohu. Následně vyplňte všechna políčka a zadejte registrovat. Bude vám odeslán email s potvrzením registrace (prosím buďte trpělivý, jelikož může zaslání emailu trvat i 10 minut, na základě zatíženosti serveru. A případně zkontrolujte složku SPAM). Po kliknutí na odkaz v emailu budete ověřeni. Následně se můžete přihlásit pomocí tlačítka PŘIHLÁSIT v pravém horním rohu stránky. Následně můžete využívat všechny funkce webových stránek. A také nakupovat vouchery.

Jak získám Voucher, který jsem si zakoupil/a?

Každý nákup je podmíněn registrací, díky které získáte přístup do uživatelského rozhraní. Následně po zakoupení jakékoli nabídky budete mít možnost vytisknout si VOUCHER ve vašem uživatelském rozhraní pod položkou “MOJE NÁKUPY”, kde se budou archivovat veškeré vaše nákupy. Navíc prodejce dostane na svůj účet informaci o vašem nákupu a získá také kód jako vy, který si následně spárujete při využití voucheru u prodejce.

Jak za nabídku mohu zaplatit?

Zaplatit je možné zatím pouze platební kartou nebo pomocí služby PAYPAL, která zajištuje i bezpečnou celosvětově známou platební bránu, kde si můžete vybrat z jakékoli platební karty. Více o PAYPAL můžete zjistit zde v nápovědě (je to jednoduché a hlavně bezpečné, proto tuto metodu používáme) Následně dostanete potvrzovací email a během pár minut od zakoupení VOUCHERU budete mít možnost si VOUCHER vytisknout ve vašem profilu zde na www.bigtee.cz  (postupně bude přidána metoda PAYU, kde budete moci platit zrychleně platební kartou, převodem a dalšími způsoby)

Je stránka zabezpečena? Je to vše bezpečné?

Ano vše je bezpečné. Stránka je zašifrována SSL certifikátem a funguje na protokolu HTTPS://. Navíc do vašeho osobního profilu nemá nikdo jiný přístup než vy. Pokud byste chtěli stornovat zakoupený VOUCHER je třeba nás kontaktovat a budeme nastalou situaci řešit. Nákup  je závazný, ale než skončí NABÍDKA našeho partnera, tak je možné případný nákup stornovat. Peníze vám pak budou zaslány zpět. Ale je třeba nás o této skutečnosti informovat.

Budeme se snažit udělat maximum pro vaši spokojenost a pro transparentnost celé transakce.

Co když mi váš partner nedodá služby?

Pokud by se stalo,že náš partner nedodá sjednanou službu nebo produkt, je třeba se obrátit na nás a případně na soud v občansko právním jednání. Tedy za NABÍDKU zodpovídá její zadavatel, kterého vyzveme k plnění závazku. V případě, že nebude reagovat, bude mu příště znemožněno zadávat na naše stránky jakoukoli NABÍDKU či další činnost. V případě, že ještě nebudou odeslány peníze na účet PARTNERA , bude možné peníze za neuskutečněnou nabidku vrátit.

 

jak získám Voucher a jak ho využiji?

Voucher si vytisknete jako kupující a i jako prodávající ve svém UŽIVATELSKÉM ROZHRANÍ, kde najdete v sekci MÉ PRODEJE,  nebo MOJE NÁKUPY vouchery, které jste prodali či si koupili.

Voucher stačí vytisknout a uplatnit

ukázka jak vypadá část PDF voucheru

 

Zanechat komentář

Chcete hrát levněji?Získejte náskok před ostatními golfisty.

Získejte náskok před ostatními golfisty díky nejnovějších slevách na golfovém portále BigTee.cz