Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Podpořte mou cestu na LPGA Tour 2022

Podpořte mou cestu na LPGA Tour 2022

Jak jistě víte, jsem profesionální golfistka a navíc jsem první transgender golfistka u nás. Již dlouhá léta toužím dostat se na profesionální okruh do USA. Vzhledem k tomu, že již od roku 2014 je možné se přihlásit do kvalifikační školy na LPGA i jako transgeder sportovkyně, tak bych ráda tuto možnost využila.

Bohužel golf je velice nákladný a není jednoduché sehnat sponzora. Proto jsem se rozhodla, že využiji možnost sbírky, kterou jsem uspořádala na https://www.hithit.com/cs/project/9611/prvni-transgender-zena-na-lpga-tour, kde mi můžete pomoci splnit si svůj sen.

Kdyby se mi povedlo se na LPGA Tour kvalifikovat, tak to nebude úspěch jen pro mě,ale i pro celý český golf. Mladí golfisté by tak mohli mít vzor a mohlo by to přitáhnout více nových talentů do golfových řad. Proto jsem vás chtěla poprosit o podporu tohoto projektu, za kterou získáte jednu z několika odměn, které si můžete zvolit.

Děkuji a budu se těšit, že se třeba setkáme na golfovém hřišti.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

Chcete hrát levněji?Získejte náskok před ostatními golfisty.

Získejte náskok před ostatními golfisty díky nejnovějších slevách na golfovém portále BigTee.cz

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security