Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Podpořte mou cestu na LPGA Tour 2022

Podpořte mou cestu na LPGA Tour 2022

Jak jistě víte, jsem profesionální golfistka a navíc jsem první transgender golfistka u nás. Již dlouhá léta toužím dostat se na profesionální okruh do USA. Vzhledem k tomu, že již od roku 2014 je možné se přihlásit do kvalifikační školy na LPGA i jako transgeder sportovkyně, tak bych ráda tuto možnost využila.

Bohužel golf je velice nákladný a není jednoduché sehnat sponzora. Proto jsem se rozhodla, že využiji možnost sbírky, kterou jsem uspořádala na https://www.hithit.com/cs/project/9611/prvni-transgender-zena-na-lpga-tour, kde mi můžete pomoci splnit si svůj sen.

Kdyby se mi povedlo se na LPGA Tour kvalifikovat, tak to nebude úspěch jen pro mě,ale i pro celý český golf. Mladí golfisté by tak mohli mít vzor a mohlo by to přitáhnout více nových talentů do golfových řad. Proto jsem vás chtěla poprosit o podporu tohoto projektu, za kterou získáte jednu z několika odměn, které si můžete zvolit.

Děkuji a budu se těšit, že se třeba setkáme na golfovém hřišti.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security