Nejlepší golfové slevy a nabídky, které můžet najít

Na golf můžete vyrazit i v nouzovém stavu!

Na golf můžete vyrazit i při lockdownu

 

Sice již není krásné teplé slunečné počasí, ale to rozhodně nebrání nadšeným golfistům hrát golf. V posledních dvaceti letech je již tradicí hrát golf téměř celý rok. Každopádně pokud není na hřišti deset centimetrů sněhu ,tak se hraje. Tak tomu je i při pandemii. A v takové situaci je důležité vyjít na vzduch a trochu si protáhnout tělo.

Abychom netloustli a neleželi jen na pohovce, tak raději vyrazit na golf. Je třeba se teple obléci a sebou si vzít deštník a  nepromokavé oblečení, protože  jak se říká oblíbené rčení „není špatného počasí na golf, jen špatně oblečený golfista“.

Otevřená jsou hřiště po celé republice. V Praze můžete vyrazit třeba do Pyšel, Hostivaře, Hodkoviček nebo na Černý most. Sice si nesednete na kávu a jídlo do restaurace, ale kávu vám rádi vydají přes výdejní okénko jako při jarním nouzovém stavu. Bohužel si zahrajte pouze ve dvou na hřišti a navíc v rozestupech po 7 minutách. Tedy čtyřčlenné flighty jsou bohužel zapovězené.

Můžete také vyrazit na tréninkové plochy. Většina hřišť má otevřené tréninkové plochy za dodržení některých opatření. Je zde také nutné dodržovat rozestupy a míčky vám vydají přes okénko. Přes to všechno se nebojte vyrazit na golf a trošku se fyzicky unavit.

Jsem golfová profesionálka s více jak 20 letou praxí. Vítám jak začátečníky, pokročilé golfisty tak výkonnostní hráče. Mám za sebou práci s významými klienty, ale také mladými talenty. Jmenuji se Anna Nicole Kučerová. Telefon 603322190

Zanechat komentář

Chcete hrát levněji?Získejte náskok před ostatními golfisty.

Získejte náskok před ostatními golfisty díky nejnovějších slevách na golfovém portále BigTee.cz

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security